Bilgisayar ve yazılım teknolojilerinin gelişmesi ve her alanda giderek yaygınlaşmasıyla birlikte eğitim ve öğretim sektörü de bu gelişmelerden olumlu şekilde etkilendi. Ortaya konulan yeni araçlar, yöntemler ve bileşenler sayesinde daha efektif, verimli ve kalıcı öğrenim metotları keşfedildi. Geldiğimiz noktada birçok alanda kendine yer bulan ve her geçen gün farklı boyuta evrilerek hayatımızın içine biraz daha giren yapay zeka teknolojileri, eğitim ve öğretim alanında da kendine yer bulmaya başladı.

Bunun sonucunda, interaktif eğitim materyalleri ve mobil eğitim teknolojilerinin sayısı ve bu teknolojilerin seviyesi günden güne artmaya ve öğrenimi daha da kolay ve etkili hale getirmeye başladı. Görsellik, geniş çalışma alanı, mobilite, zaman tasarrufu, verimlilik ve kolaylık; yeni nesil eğitim teknolojilerinin sağladığı büyük avantajlardan sadece birkaçı.

Kendini; modern eğitim teknolojilerinin tam ortasında konumlandıran ve eğitim teknolojilerinde yapay zekanın kullanılmasıyla birlikte öğrenimde verimliliği ve faydayı arttıracak ürünler geliştiren Synapsis Teknoloji; ilkeli, sorumlu ve akılcı yaklaşımlar sayesinde öğrenim standartlarını ve interaktiviteyi bir üst seviyeye çıkarmayı kendine misyon edinen, genç ve dinamik ekibi sayesinde eğitime yenilikçi yaklaşımlar getiren bir şirket olarak sektöre katkı sağlamakta ve bu doğrultuda kendini her geçen gün daha da geliştirerek yoluna devam etmektedir.

Bugüne kadar online eğitim içeriklerine ev sahipliği yapan web ve mobil platformlar, B2C yayın uygulamaları, öğretmen ve eğitim kurumları için akıllı tahta içerik platformları, dijital yayın platformları, mobil soru çözüm uygulamaları ve dijital içerik üretim, takip ve raporlama projeleri gibi bir çok çalışmaya imza atan Synapsis Teknoloji’nin paydaşları arasında sektörde öncü firmalar olan Tonguç Akademi Eğitim ve Teknoloji, Yüksek Başarı Yayınları, Şenol Hoca Yayınları ve Gri Koç Eğitim Danışmanlık gibi kurumlar bulunuyor.